Co Vám můžu nabídnout?

VŽDY MÁM PRO VÁS
 

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

 

Pro fyzické i právnické osoby poskytuji od roku 2007 komplexní finanční poradenství a plánování. Jako finanční poradce jsem placen formou provizí za sjednání finančního produktu, klient za mé služby tedy neplatí. Mohu však poskytovat službu bezprovizně, kdy klient hradí můj vynaložený čas na poskytnutou službu.

V čem jsem jiný potažmo lepší než druzí? To musíte posoudit sami.

Mou předností je upřímost, otevřenost a férovost. Každého se snažím respektovat a vyhledávám řešení vhodné právě jeho individuálním potřebám. Všichni máme jiné potřeby a odlišné možnosti. Proto každého vnímám jako originální osobnost. Vždy se snažím s klienty ztotožnit, abych co nejvíce porozumněl jejich potřebám.

První schůzka se mnou je informativní, abych co nejblíže pochopil Vaší situaci a specifické požadavky. Následně vyhledávám optimální možnosti k vyřešení Vašich požadavků, zlepšení finanční situace, zabezpečení příjmů, majetku a tedy zajištění celkové pohody.

Podstatným pilířem mé služby je dlouhodobý servis, díky němuž jsem schopen vyhovovat Vašim potřebám a aktualizovat finanční řešení co nejdéle. Jsem schopen Vás informovat o podstatných změnách a dění na finančním trhu. Dlouhodobá spolupráce zároveň prohlubuje vzájemnou důvěru.

Smyslem mé práce je ušetřit Vám čas a zajistit Vám vždy optimální řešení finančních služeb.

Co s Vámi řeším nejčastěji?

 • Komplexní finanční portfolio. Pomáhám Vám efektivně nastavit finanční řešení. Vše spolu souvisí.
 • Financování bydlení. Snažím se pro Vás zajistit co nejvhodnější podmínky a nastavení hypotéky či úvěru ze SS. Komunikuji za Vás s bankou. Pomáhám Vám při komunikaci s realitní kanceláří či s prodejcem. Vedu Vás procesem čerpání a plnění podmínek úvěru.
 • Pojištění vozidel a majetku. Máte vhodně zajištěný majetek proti živlům či krádeži? Neplatíte příliš mnoho za povinné ručení či havarijní pojištění? Tento segment se vyvíjí velmi rychle a Vaše potřeby také. Je důležité mít řešení stále aktuální.
 • Plánování finančních jistot. Pomáhám Vám vhodně nastavit zajištění (rodiny) pro případ ztráty na příjmech z důvodu invalidity, nemoci, úrazu a jiných rizik. Tvoříte si pravidelně likvidní rezervu? Je dobré mít pocit jistoty a bezpečí.
 • Dlouhodobé vytváření kapitálu. Odkládáte si část příjmů na stáří a budoucí potřeby (bydlení, auto, dovolená,..)? Necháváte své peníze efektivně vytvářet úroky? Využíváte optimálně státní příspěvky a daňové úlevy?
 • Odpovědnost podnikatelů a firem. Každá podnikatelská aktivita s sebou nese možná rizika. Máte toto vhodně vyřešené?
 • Konsolidování a refinancování úvěrů. Víte jistě, že Vás cizí peníze nemohou stát méně?
 • Investiční financování. Jak a kde získat hypotéku na pronájem?
 • Cestovní pojištění. Chystáte se do zahraničí jako turista nebo za prací? Víte na jak vysoké léčebné výlohy a na jaká rizika pojistnou smlouvu nastavit?
 • Depozitní produkty. Neplatíte příliš mnoho za běžný účet? Máte efektivní spořicí konto?
 • Audit finančních smluv. Zajímá Vás pouze posouzení efektivity a aktuálnosti Vašich finanční smluv? Zhotovím pro Vás srovnávací zprávu. V rámci komplexního poradenství toto zpracovávám vždy.

Potřebujete poradit?

Volejte na telefonní číslo: +420 724 689 628 či pište na e-mail: info@matejsimunek.cz

________________________________________________________________________________________

Mgr. Matěj Šimůnek, Horní Rokytnice 486, 512 44 Rokytnice nad Jizerou, IČ: 743 96 463, ČNB: 055938PPZ,
mob.: +420 724 689 628, e-mail: info@matejsimunek.cz, web: www.matejsimunek.cz

Spolupracuji se společností Insia, a.s., IČ: 480 34 479, jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel a jako vázaný zástupce se společností In Investments, s.r.o., IČ: 030 02 578.
Jsem členem spolku, Asociace finančních poradců České republiky.

INSIA ico   In Investments, s.r.o.   afpcr ico