O mněfoto matej

Narodil jsem se v podkrkonošském městečku Jilemnici, psal se tehdy rok 1987.
Následně se mou domovinou stala Rokytnice nad Jizerou. Významnou etapou mého života se stalo středoškolské studium na Masarykově obchodní akademii v Jičíně. Již tehdy mě lákaly podnikatelské myšlenky ve finanční sféře. V této době jsem navíc získal velkou oblibu pro sport, a tak jsem se rozhodl namísto ekonomického směru dále studovat učitelství tělesné výchovy a zeměpisu v Liberci, kde jsem studium zdárně zakončil.

Již na počátku vysokoškolského studia jsem hledal pracovní uplatnění a brzy mě oslovila služba finančního poradenství. Po pár letech ve finančním oboru můj systém práce prošel významnými změnami a posunem k profesionalizaci a zaměření na užší skupinu. Tak se stalo zejména díky osobním zkušenostem, vlastnímu studiu odborných publikací (př. knihy Pavla Kohouta, Dušana Šídla aj.), vícerých seminářů self-managementu a odbornému finančnímu kurzu "Hard skills" od KFP, s.r.o.

Potěšení ze sportu mi zůstalo, a tak mě životní cesta přivedla zároveň k lektorování powerjógy a menšímu úvazku na ZŠ. Dělám tedy vše to, co mě baví.

Mezi má hlavní životní kréda patří férovost, spolehlivost, otevřenost, upřímnost, důvěra, pomoc a přátelskost.

Spokojenost s mými službami Vám potvrdí ideálně vlastní zkušenost. Proto, pokud Vám mohu s něčím pomoci, neváhejte mě kontaktovat.

 

Můj oblíbený citát:

„Nejlepší cesta ke štěstí je učení se. Dalajlama.“

Potřebujete poradit?

Volejte na telefonní číslo: +420 724 689 628 či pište na e-mail: info@matejsimunek.cz

________________________________________________________________________________________

Mgr. Matěj Šimůnek, Horní Rokytnice 486, 512 44 Rokytnice nad Jizerou, IČ: 743 96 463, ČNB: 055938PPZ,
mob.: +420 724 689 628, e-mail: info@matejsimunek.cz, web: www.matejsimunek.cz

Spolupracuji se společností Insia, a.s., IČ: 480 34 479, jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel a jako vázaný zástupce se společností In Investments, s.r.o., IČ: 030 02 578.
Jsem členem spolku, Asociace finančních poradců České republiky.

INSIA ico   In Investments, s.r.o.   afpcr ico